Pracownik produkcyjny - praca dla par/ Venlo

Data dodania: 08 sierpień 2018Ogłoszenie: 2223
  • Pracownik produkcyjny - praca dla par/ Venlo - zdjęcia

Agencja Pracy Jupiter Polska poszukuje nowych pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCYJNY

Obowiązki:
- sortowanie i pakowanie na taśmie owoców i warzyw,
- ważenie owoców i warzyw do pojemniczków,
- inne prace zlecone przez pracodawcę

Wymagania:
- mile widziana znajomość j.angielskiego w stopniu komunikatywnym,
- chęć do pracy i zaangażowanie

Oferujemy:
- holenderską umowę o pracę.
- wypłaty co tydzień na konto pracownika,
- zakwaterowanie (do 19 r.ż. bezpłatne)
- darmowe dojazdy do pracy i z pracy,
- ubezpieczenie zdrowotne,
- pomoc w wyrobieniu numeru Sofii,
- dodatki urlopowe i wakacyjne

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie CV na maila: k.pilawska@jupiterpolska.pl

Bądź po więcej informacji dzwoniąc pod numer: 518 224 069

W aplikacji proszę o uwzględnienie klauzuli mówiącej o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 518... Pokaż